Atostogų lagaminas: 5 nereikalingi daiktai poilsinėje kelionėje

lagaminasTikriausiai esate susidūrė su tokia situacija, kai kelionėje pusė lagamine esančių daiktų buvo visiškai nepanaudoti, o kai kurie net neišimti iš jo. Prieš keliaujant, dedantis daiktus dažniausiai moterys susiima už galvos ir ištaria „Man niekas netelpa!“. Taip yra todėl, kad nesikliaujate sveiku protu ir pradedate kraustytis gyventi į kitą vietą, o ne atostogauti. Keletas patarimų, be kurių daiktų lagaminas bus neperpildytas, ir galėsite parsivežti bent keletą smulkmenų iš svečios šalies.

  1. Skirtingi drabužiai kiekvienai dienai. Tai yra numeris vienas, nereikalingiausių daiktų sąraše. Vykstant atostogauti pasiimkite patogius drabužius ir vieną daugiausiai dvi sukneles vakarui. Jeigu norite kiekvieną dieną atrodyti kitaip, geriausias variantas yra rinktis tokius drabužius, kurie dera vienas prie kito. Taip pakeisdami tai viršutinę, tai apatinę dalis, kasdien atrodysite vis kitaip. Taip pat, vietoj papildomos palaidinės įsidėkite kaklo papuošalą, ar skarelę. Detalėmis galima sukurti visiškai kitokį įvaizdį, nors ir būsite apsirengę lygiai taip pat.
  2. Vonios reikmenys. Tikriausiai turite savo mėgstamą prekės ženklą, kurio šampūną ar dušo žėlę naudojate, tačiau vykstant keliauti pamirškite visus vonios reikmenis. Viską turėtumėte gauti viešbutyje nemokamai, todėl neverta eikvoti tam lagamino vietos.
  3. Galima įsidėti lengvus užkandžius kelionei lėktuvu, tačiau tikrai nevertėtų prisidėti maisto į lagaminą. Vykstate į kitą šalį, paragaukite kitokios virtuvės, atraskite kažką naujo. Lietuviškus patiekalus ir duoną palikite Lietuvoje.
  4. Posakis, jog batų niekada nebus per daug poilsinėje kelionėje visiškai netinka. Įsidėkite tik patogius batus, juk norėsite kuo daugiau pamatyti, vadinasi ilgai vaikščiosite, todėl aukštakulniai tik gadins jums mėgavimąsi atostogomis. Siūloma apsiriboti dvejomis poromis patogių batų ir vienais išeiginiais, jei įsidėjote vakarinę suknelę.
  5. Plaukų priežiūros reikmenys. Palikite plaukų tiesinimo žnyples, garbanojimo prietaisą ir plaukų džiovintuvą namuose. Jie ne tik užima daugybę vietos lagamine, bet ir tikrai nebus reikalingi. Paprastai plaukų džiovintuvą turėtumėte rasti viešbutyje, o jei vykstate ten kur šilta, leiskite ir plaukams pailsėti nuo įvairiausių prietaisų, jie išdžius savaime.