Dantų gydymas užsienyje – ar verta?

Dantu implantai

Šiais laikais, kuomet žmonės turi pakankamai pinigų, kasdienybe tampa kelionės po užsienį. Kodėl neapsipirkus Londone, o vakarienę pavalgyti Paryžiuje? Kuomet kelionės tapo kiekvienam lengvai pasiekiamos, kodėl neapsilankius pas gydytojus kur nors užsienyje? Yra sakoma, jog kai kuriose svečiose šalyse, tokiose kaip Vokietija, Prancūzija ar Didžioji Britanija, gydymas yra daug modernesnis, todėl dažnas susivilioja kitų šalių gydytojų teikiamomis paslaugomis.

Nors dantų implantacija yra atliekama ir Lietuvoje, kai kurie prisibijo mūsų šalies odontologų. Ir vis tik kodėl? Kai kurie palyginę kainas Lietuvoje bei užsienyje mato didžiulį skirtumą – tam tikros maisto prekės, baldai ar drabužiai kainuoja žymiai mažiau nei namuose. Nenuostabu, kad ir dantu implantai gali būti pigesni kitose šalyse. Bet ar verta dėl jų važiuoti už Lietuvos sienos ribų? Kažin – vien apskaičiavus kiek kainuotų kelionė pirmyn bei atgal ir ne vieną, bet porą kartų, įprasta implantacijos kaina Lietuvoje gali patrigubėti. Be to, vertėtų plačiau pasidomėti svečios šalies gydymo sistema – net jei dantų implantacija yra daug pigesnė nei Lietuvoje, gali būti, kad teks sumokėti už kiekvieną vizitą. Suskaičiavus visas išlaidas gali būti, jog jūs išleisite mažiau, bet ar sutaupyti keli eurai jums iš tiesų pravers? Kiekviena kelionė atima po keletą valandų, todėl gali būti, jog dėl nereguliarų skrydžių ar netikėtų persėdimų jūs prarasite ne kelias valandas, bet visą parą.

Pacientai dažnai nuogąstauja, kad nėra tinkamų specialistų, sugebančių išgydyti tam tikras ligas. Odontologija Lietuvoje niekuo nenusileidžia užsienio šalyse propaguojamam gydymui, todėl nevertėtų nerimauti dėl specialistų trūkumo. Mūsų šalies odontologai – žingeidūs savo srities profesionalai, kurie dažnai vyksta į komandiruotes užsienyje, kad išmoktų kažką nauja ir galėtų tai pritaikyti grįžę į Lietuvą. Žinoma, jei gyvenate mažame mieste, gerų ir įvairiapusiškų odontologų gali nebūti, todėl nepabijokite nuvykti į didesnius aplinkinius miestus ar į bet kurią odontologijos klinika Vilniuje. Sostinėje yra daugybė klinikų, kuriose begalė odontologų, todėl nereikės nerimauti dėl vietos pas odontologą ir jūs būtinai surasite sau patinkantį gydytoją.

Jei ieškote kokybiško dantų gydymo, nenuvertinkite savo šalies odontologų. Gali pasirodyti, jog užsienio šalyse dantų gydymas yra kokybiškesnis ir pigesnis, bet vertėtų viską gerai apgalvoti. Mūsų šalyje yra daugybė profesionalių odontologų, todėl pirmiausia vertėtų pasidomėti jų siūlomais gydymo būdais. Jeigu nuspręsite, kad jie netenkina jūsų poreikių, tik tada rinkitės gydymą užsienyje.