Elektroninės cigaretės

elektronines cigaretesVartotojai, naudojantys elektronines cigaretes, vis geriau atsiliepia apie šių produktų privalumus ir pastebima, kad šias rūkymo priemones vis daugiau žmonių pradeda dovanoti artimiesiems bei draugams įvairioms progoms. Galbūt tokia dovana domintų ir jus? Šios cigaretės turi net ne vieną privalumą, o kas įdomiausia – trūkumų jos turi žymiai mažiau nei paprastos cigaretės. Aišku, viena elektroninė cigaretė kainuoja gana nemažai, tačiau tai yra tik simbolinis, o svarbiausia – vienkartinis mokestis už tokį malonumą.

Apie el. cigarečių naudojimo ypatumus turėtumėte žinoti viską – prieš įsigyjant šiuos gaminius, būtina pasidomėti gamintojais. Brangiausios el. cigaretės gali kainuoti net šimtą eurų, tačiau vidutinė kaina už kokybišką cigaretę yra maždaug apie 50 eurų. Negalvokite, kad tokia cigaretė yra tarsi vienas pakelis įprastų – tai yra daugkartinio naudojimo prietaisas, kuriuo naudotis galėsite net ne vieną mėnesį. Žinoma, viskas priklauso nuo to kiek specialaus skysčio įsigysite. Į standartinius komplektus dažniausiai būna įdedamas vienas buteliukas skysčio, el. cigaretė, įkroviklis ir baterijos. Viskas priklauso nuo jūsų rūkymo įpročių – kuo daugiau surūkote, tuo daugiau specialaus skysčio jums reikės. Jį įsigyti nebus sunku – perkate ten pat kur ir pirkote savo elektroninę cigaretę.

Kas liečia skysčių įsigijimą, būtina pabrėžti, kad atsiranda žmonių, kurie bando jį pasigaminti patys. To daryti tikrai nėra rekomenduojama. Geriausia yra pirkti žinomiausių gamintojų produkciją, kuri jau būna paruošta pagal visus reikalavimus. Skysčių yra įvairių rūšių, o tiksliau – skonių/aromatų. Jais galite pasimėgauti kada tik norite, tiesiog įsigyjate vaisių, gumos ar kažkokio kito skonio rūkymo skystį ir juo papildote el. cigaretę. Elektroninės cigaretės patrauklios tuo, kad jos yra mažai kenksmingos. Jos tiek į aplinką, tiek ir į žmogaus organizmą išskiria kur kas mažesnius nikotino kiekius. Rūkydami jas, jūs tausojate ne tik savo, bet ir aplinkinių sveikatą.

Finansų atžvilgiu, ko gero niekas nebūtų pagalvojęs, kad toks išradimas galėtų pakeisti visą situaciją, nes dabar rūkaliai su šiais „išradimais“ sumažina savo rūkymo išlaidas kelis kartus. Tai yra bene vienas svarbiausių ir geriausių produktų, kuris tik galėjo būti sukurtas užkietėjusiems rūkaliams.