Elektroninės cigaretės

elektronines cigaretesKo gero girdėjote apie elektronines cigaretes? Svarstote ar jos tikrai turi tiek daug privalumų kaip kalbama? Tai ką girdėjote yra visiška tiesa – lyginant jas su įprastais rūkalais, galime matyti akivaizdžius skirtumus, kurie tik patvirtina, kad elektroninių cigarečių naudojimas yra visokeriopai naudingesnis. Nemaža dalis žmonių apskritai nieko nėra girdėję, todėl šiame straipsnyje galime tiesiog palyginti šių rūkalų ypatumus tam, kad galėtumėte suprasti kodėl verta tabako gaminius pakeisti būtent šiomis cigaretėmis.

Vienas nemaloniausių faktų – tabako gaminiai smirda. Turbūt suvokiate, kad tai kelia nemalonius jausmu aplinkiniams? Rūkydami įprastas cigaretes, jūs kenkiate ne tik savo, bet ir aplinkinių sveikatai. Kas liečia kvapą, tai tabako gaminiai jį visada turės ir nieko nepakeisite – parūkę, smirdėsite ne tik jūs, bet ir ta patalpa, kurioje rūkėte. Su elektronine cigarete viskas yra kitaip. Ją rūkyti galite tiek namie, tiek ir viešoje vietoje, o kalbant apie kvapą, tai būtina žinoti, kad jo čia nėra. Elektroninės cigaretės pasižymi tuo, kad jos veikia vandens garų principu, o tai reiškia, kad vietoje dūmų, jūs traukiate būtent juos. Būtent todėl, po rūkymo neišlieka to blogo kvapo – vandens garai išgaruoja, todėl jie nenusėsta ten kur nereikia.

Kenkimas sveikatai yra akivaizdus jeigu rūkote įprastus tabako gaminius. Jūs kenkiate tiek sau, tiek ir aplinkiniams, todėl rūkyti tabako gaminius viešoje vietoje yra uždrausta. Kas liečia elektronines cigaretes, tai svarbu pabrėžti, kad rūkydami jas, jūs nežalojate savo organizmo – ekspertai teigia, kad jų kenksmingumas yra kur kas mažesnis nei įprastų cigarečių, todėl tai vienas didžiausių privalumų, kurio neturi įprasti tabako gaminiai. Šias cigaretes galite rūkyti kur tik norite ir taip nepakenksite aplinkiniams.

Kalbant apie kainą, tai ko gero visiems yra aktualu ar finansiškai verta rinktis elektronines cigaretes? Atsakymas yra aiškus – taip. Įprasti tabako gaminiai kainuoja daug, tuo labiau, kad kylant akcizui, kyla ir įprastų cigarečių kaina. Elektroninės cigaretės pasižymi tuo, kad jų kainai niekas nedaro įtaką – jos be jokios priežasties nebrangsta. Kas liečia įsigijimą ir naudojimą, tai bene didžiausia privalumas yra tas, kad su el. cigarete sutaupoma daug pinigų. Per mėnesį paprastoms cigaretėms išleidžiate apie 300 litų? Tokią sumą išleisite vienai elektroninei cigaretei, kuria galėsite naudotis neribotai, o sekančios jos rūkymo išlaidos bus tik apie 20lt per mėnesį – specialiems skysčiams įsigyti.