Geriausi langai Lietuvoje

langaiGalvojate kokie geriausi langai Lietuvoje kainuoja mažiausiai? Jokia langų gamybos įmonė jums neatsakys tiesiogiai – geriausi langai yra tie, kurie kainuoja atitinkamą kainą ir visai nesvarbu ar jie plastikiniai ar pagaminti iš medienos. Viskas priklauso nuo gamybos technologijos bei montavimo darbų. Jūs galite įsigyti kokybiškus langus, tačiau jeigu bendrovės darbuotojų montavimo darbai yra nekokybiški, tai tokie langai bus perkami paprasčiausiai išmetant pinigus į balą. Langus turi montuoti profesionalai ir čia svarbiausia laikytis visų standartų. Jūs galite užsisakyti langus ir be montavimo darbų, juos užsisakyti galėsite pas kitus specialistus.

Daug žmonių galvoja, kad langai kiekvienos įmonės yra sumontuojami kokybiškai, tačiau net ir internete aptiksite nusiskundimų, kuriuose minimos bendrovės sulaukia priekaištų dėl netinkamo langų įdėjimo. Aišku, tai įmonių problema, tačiau svarbiausia vaidmenį atlieka būtent paskirti specialistai. Trumpai tariant, ieškodami langų pardavėjo, teiraukitės ir dėl įstatymo darbų – apžvelkite kainą ir atsiliepimus. Jeigu abejojate specialistų kompetencija, tai siūlytume montavimo darbus užsisakyti kitose įmonėse ar tiesiog prašyti privačių asmenų, kad jie juos įstatytų kokybiškai.

Langų pasirinkimas taip pat yra svarbus – juos galite rinktis pagal norus. Trumpai tariant, bendrovės siūlo ne tik standartu laikomus baltos spalvos plastikinius langus, bet ir kitų stilių bei raštų langų tekstūras. Tai reiškia, kad plastikiniai langai gali būti įvairių spalvų ar net atrodantys it mediniai. Viskas priklauso nuo gamintojų galimybių, o didžiausių įmonių tos galimybės yra labai plačios.

Langus galite derinti prie namų išvaizdos t.y. interjero bei eksterjero. Viskas gali būti suderinama gana lengvai, tačiau vėl gi – reikės kreiptis į tas įmones, kurios galės jums pasiūlyti didesnį langų asortimentą. Jeigu jūsų namas yra medinis – jums nėra būtina dėti plastikinius langus, nes mediniai taip pat tiks kuo puikiausiai, o jie tikrai nėra tokie kaip tie senų laikų – jie gaminami su specialiomis priemonėmis bei apsaugomis nuo vandens bei drėgmės sankaupos. Orlaidės mediniuose languose taip pat gali būti įtaisomos, tad čia jau belieka patiems nuspręsti kas būtų geriausia jūsų namams.