Geriausios pokerio pamokos online

pokerio pamokos onlineTurbūt galvojate kurios pokerio pamokos online yra geriausios? Tai sunku pasakyti, nes viskas priklauso nuo jas rašiusių pokerio meistrų – jeigu jų patirtis sako, kad pasiekimai yra aukšti, tada tokie mokymai išties jums turėt būti naudingi. Vis dėlto nereikėtų pulti skaityti kiekvieno internete rasto straipsnio, nes ne visuose yra pateikiama tiksli ir naudinga informacija. Tokias pamokas reikia filtruoti pagal specialias taisykles, aišku – nerašytas. Šiame straipsnyje apžvelgiame pagal ką reikėtų rinktis kokius straipsnius skaityti bei kokias kitas pamokas analizuoti.

Ko gero jau ir patys suvokiate, kad didžiausią išliekamąją vertę duoda būtent profesionalų rašyti straipsniai ar jų kuriami vaizdo įrašai? Straipsnius rekomenduojama skaityti tuos, kuriuos rašo bent kažkokių pasiekimų turintys pokerio žaidėjai. Kodėl žaidėjai? O kas gi kitas jums tas pamokas ves? Juk pokerio niekada nežaidęs žmogus nežinos ką patarti naujokui, jis juk pats neturės pakankamai žinių. Būtent profesionalo paieška yra pirmiausias kriterijus – jeigu matote vardą bei pavardę žmogaus, kuris rašo mokomuosius straipsnius, prieš skaitydami, pirmiau pasidomėkite apie jį bei jo pasiekimus. Tada jau žinosite ar verta skaityti tai ką jis rašo.

Kitas kriterijus galbūt neturėtų jums būti kažkoks nesuprantamas – negalvokite, kad vien tik straipsniai jums suteiks žinių. Paprasčiausiai, jeigu dar esate naujokas, jums ko gero nelabai bus aktualu stebėti vaizdo įrašus, kuriuos rasite iš įvairių turnyrų. Čia kalbame apie tuos, kur tiesiog yra nufilmuotos žaidimo atkarpos t.y. padalinimai ir jų baigtys. Jeigu tokie vaizdo įrašai nėra komentuojami ar analizuojami kažkokių pokerio profesionalų ar pažengusių žaidėjų, tai jums galbūt nelabai bus naudinga gaišti laiką, nes esant naujokui, dar nebūna laikas analizuoti kitų žmonių žaidimą, jums tiesiog reikia pagrindų, tad tokius vaizdo įrašus siūlytume nukelti į pačią pabaigą.

Kalbant apie vaizdo įrašus, tai kaip minėjome – jeigu jie nėra komentuojami įgarsinant ar titruojant, tai jų neverta žiūrėti naujokui. Jeigu juose yra tuo pačiu atliekama padalinimo analizė ir pabrėžiamos klaidos įgarsinant, tai be abejo – jums tikrai bus naudinga pažiūrėti į tokias pamokas.