Ką reikia žinoti perkant dulkių siurblį?

Siurbliai su vandens filtruYra be galo didelis modernių dulkių siurblių pasirinkimas, skiriasi jų dizainas, forma, spalvos ir juo labiau funkcijos. Tačiau svarbiausia yra, kaip gerai jie siurbia ir ar gerai filtruoja siurbiamą orą. Pirkdami atminkite, kad jums patikęs dulkių siurblys gali turėti begales funkcijų, tačiau jos turi atitikti jūsų valymo ir siurbimo poreikius.

Pavyzdžiui gyvūnų savininkai turėtų nusipirkti tokius dulkių siurblius, kurie be vargo surinktų gyvūnų plaukus nuo įvairių paviršių. Tokiam darbui dažniausiai naudojamos papildomos siurbimo galvutės.

  • Patikrinkite funkcijas

Dulkių siurblys su besisukančiais šepetėliais išvalys kilimus geriau, nei dulkių siurblys be jų. Jungiklis išjungiantis šepetėlius apsaugos grindų parketą nuo įbrėžimų. Todėl pirkdami dulkių siurblį įvertinkite visas jo funkcijas.

  • Su maišeliu ar be maišelio?

Dulkių siurbliai be maišelio sutaupys jums pinigų, nes nereikės nuolatos pirkti naujų maišelių. Tačiau toks dulkių siurblys turi turėti geresnius filtrus, nei maišelius naudojantis dulkių siurblys. Šiuo metu rinkoje populiarėja siurbliai su vandens filtru, tokio tipo filtras neleidžia dulkėms ir alergenams grįžti atgal į patalpos orą, o tai labai padeda žmonėms turintiems alergijų ir kvėpavimo sutrikimų.

  • Išbandymas

Jei turite galimybę, tuomet išbandykite norimą dulkių siurblį. Tuo tarpu, jei užsisakinėsite internetu, pabandykite surasti atsiliepimų ar vaizdo įrašų su jūsų norimu dulkių siurbliu, tokiu atveju prieš perkant žinosite ko galite tikėtis iš savo būsimo dulkių siurblio.

  • Ieškokite išpardavimų

Jei žinote, kad greitu metu turėtų prasidėti nuolaidos ir jums dulkių siurblio nereikia šią akimirką, tuomet palaukti yra verta. Nuolaidų metu jūs galite sutaupyti nuo 20 iki 30 %, o jei tai yra kokybiškas dulkių siurblys tai gali sudaryti apie 100 eurų.

  • Dulkių siurblio garsas

Kaip bebūtų, nėra tylių dulkių siurblių. Skirtumas yra tik tarp jų keliamo triukšmo lygio. Taip pat atminkite, kad didesnį garsą jusite mažesnėse patalpose, tokiose kaip vonia  ar tualetas.

Turbūt jau supratote, kad dulkių siurblio pirkimas neturėtų būti spontaniškas, jūs turite įvertinti savo poreikius ir norus ir tik tuomet pradėti ieškoti būtent jums tinkančio dulkių siurblio.