Ką turi žinoti keliaujantys į JAV?

Pigūs lėktuvų bilietai iš Kauno, Rygos, Palangos, Vilniaus nuo €15 tik su Flymaster.LTJungtines Amerikos Valstijas (JAV) neretai lanko ir lietuviai, tačiau ketinantiems vykti į šią šalį nereikėtų skubėti užsisakant bilietus. Pirmiausią ką siūloma daryti, tai tiesiog domėtis vizų išdavimu. Taip, norint keliauti už Atlanto bus reikalingos ir turistinės vizos. Susitvarkius visus dokumentus, tada jau liks tik pasirūpinti visais kitai formalumais. Bilietų užsakymui visuomet siūloma rinktis pigiausių skrydžių bendroves arba specializuotas interneto svetaines, kurios tarpininkauja bilietų užsakyme. Tai specializuoti kelionių portalai, siūlantys vartotojams pigiausių bilietų pasiūlymus. Internetu bilietų kainas sužinoti nėra sudėtinga, nes minėtos svetainės pateikia ne tik informaciją, bet leidžia tuo pačiu juos įsigyti.

Į JAV planuojantiems vykti lietuviams visuomet rekomenduojama atsižvelgti į tai, kad šioje šalyje yra gausu privačių nuomotojų, kurie gali pasiūlyti nakvynę mažesnėmis kainomis. Viešbučiuose svečiuotis gali būti gana brangoka, tuo labiau, kad daug kas priklauso ir nuo viešbučio populiarumo, ir nuo prabangos lygio. Privatūs nuomotojai gali pasiūlyti gana naudingas kainas. Internete nesunku bus surasti specialias sistemas, kuriose rasite visus skelbimus apie privačių apartamentų nuomos galimybę. Jūs tiesiog pinigus mokėtumėte paprastiems žmonėms.

Kas liečia lėktuvo bilietus į JAV, tai juos, kaip minėjome reikėtų užsisakyti iš specialių svetainių. Tose svetainėse kiekvienas gali rinktis bilietus pagal kišenę. Vienose svetainėse siūlomi ekonominės klasės skrydžiai, kitose galite rasti ir verslo. Būtina pabrėžti, kad tokios svetainės dažniausiai nurodo bilietų kainas pagal didėjimo intervalą. Tai reiškia, kad nustačius bilietų paieškos kriterijus jūs gausite visus pasiūlymus pradedant nuo pigiausių ir baigiant brangiausiais. Tai išties naudinga, nes tokiu būdu lengviau surasite pigiausius bilietus, kuriems neteks skirti didelio biudžeto. Ieškantiems tokių svetainių tai pat pravartu žinoti, kad geriausia būtų rinktis lietuviškus portalus, nes juose visada galima rasti visus skrydžius, kurie vykdomi iš Lietuvos.

Kalbant apie atostogų planavimą užsienyje, tai paprasčiausias variantas būtų kreiptis būtent į minėtus tinklapius ir prašyti rekomendacijų. Gerai tai, kad tokie tinklapiai nurodo pagrindinę informaciją keliaujantiems į įvairias šalis, tad ir patarimų gausa jums iš tiesų padės sutaupyti ganėtinai daug pinigų.

Šaltinis: www.flymaster.lt/jav