Kaip pakeisti gyvenimą šiandien

svetaines baldaiKiek kartų, išgirdusi žadintuvo garsą ryte, norėjote gultis atgal į lovą ir nepasirodyti įgrisusiame darbe? Kaip dažnai žiūrite į savo sekcijos komplektą namuose mąstydami, jog metas keisti baldus? Galite pagalvoti, jog  profesinis gyvenimas ir svetaines baldai – du visiškai nesusiję dalykai, tačiau ir vienas, ir kitas pavyzdys įrodo, kad jums reikia kažką keisti gyvenime. Pasiūlysime kelis patarimus, kurie padės tai padaryti.

  1. Pakeiskite įvaizdį. Sakoma, kad tuomet, kai moteris keičia plaukų spalvą, ji keičia savo gyvenimą. Jeigu visada svajojote iš blondines tapti rudaplauke, metas tai padaryti dabar. Jeigu nesate pasiryžusi dideliems eksperimentams, tiesiog susišukuokite plaukus kitaip nei įprasta – internete pilna šukuosenų idėjų tiek ilgiems, tiek visai trumpiems plaukams. Taip pat, galite atrasti naują savo asmenybės pusę pakeitusi kelias vos aprangos detales. Jei visada nešiojate džinsus ir laisvalaikio marškinėlius, įsigykite bent vieną sijoną ar suknelę. Ne tik pajausite pokyčius pati, bet ir tikėtina, kad sulauksite daugybės komplimentų.
  2. Išvažiuokite kur nors savaitgaliui. Įrodyta, jog dvi dienos praleistos ne namuose gali būti vertingesnės nei dešimties dienų kelionė. Būtent tų kelių savaitgalio dienų pakanka poilsiui, kuris ne tik nenusibos, nepakenks jūsų darbams, bet ir leis pasijausti taip, lyg poilsiavote bent savaitę. Nuvykite į turimą sodybą užmiestyje arba aplankykite savo tėvus ar bičiulius. Jeigu galite, nesivežkite jokių su darbu susijusių dokumentų ir pasistenkite kuo mažiau naudotis elektroniniais prietaisais, internetu. Tokiu būdu apsaugosite save nuo nereikalingo streso ir puikiai pailsėsite. Gali būti, jog pirmadienį, kupina naujų jėgų grįšite į pabodusį darbą, ir jis nušvis naujomis spalvomis.
  3. Susitikite su seniai matytais draugais. Kartais, įsisukus į darbų sūkurį, sunku atrasti laiko net ir patiems geriausiems draugams. Jeigu jaučiate, kad prarandate apetitą gyvenimui, tai ženklas, jog metas organizuoti susitikimą su bičiuliais. Susitarkite drauge praleisti penktadienio vakarą prie vyno taurės ar savaitgalį gamtoje. Pamatysite, kiek daug turite vieni kitiems papasakoti, galėsite pasidalinti problemomis ir tikėtina, jog pasipasakojus pasidarys kiek lengviau.

Taigi, kartais gali atrodyti, jog gyvenimas panašėja į užburtą ratą – miegas, darbas, maistas ir vėl miegas. Tačiau taip neturėtų būti ir jūs pati esate atsakinga už pokyčius savo gyvenime. Nuspręskite pakeisti mažas gyvenimo smulkmenas ir pastebėsite, kaip smarkiai keičiasi jūsų kasdieninė rutina ir savijauta.