Kaip sutaupyti planuojant vestuves?

vestuviniai kvietimaiNorite surengti nepakartojamas vestuves? Turite labai ribotą biudžetą? Tokiu atveju reikės kaip reikiant padirbėti patiems, nes tik didžiąją dalį darbų padarius, nebereikės samdyti specialistų jų atlikimui. Čia kalbame apie tai, kad vestuviniai kvietimai gali būti perkami arba kuriami pačių, taip pat dekoravimo darbais galima pasirūpinti iš anksto, vietos suorganizavimo klausimą taip pat išspręsti galite patys. Visus šiuos darbu atlikus patiems, sumažėja išlaidos, todėl jums liks tik pasisamdyti svarbiausius specialistus.

Vestuvių planavimo metu, kvietimus galite ir ignoruoti. Daug žmonių, tiesiog važiuoja į svečius, ir draugus bei artimuosius kviečia gyvai. Tai reiškia, kad vestuviniai kvietimai nebūtinai turi būti perkami, jų galima ir atsisakyti. Aišku, jeigu norite laikytis tradicijų, tai juos galite pasidaryti ir patys. Kvietimų darymo pamokų internete yra daug. Jūs rasite visokiausių idėjų. Negalvokite, kad jums reikia kažko įmantraus – užtenka ir elementaraus gražaus atviruko su kvietimu. Juos galite daryti pagal pateikiamus pavyzdžius internete.

Jeigu norite sutaupyti pinigų, tai dekoracijoms taip pat turėtumėte skirti nemažai laiko. Jas galite daryti patys t.y. jūs jas paruošiate, o atėjus laikui – paprašote tarkime  tėvų, kad šie papuoštų bažnyčią bei šventės vietą. Taip daro daug porų, kurios stengiasi savo vestuves suorganizuoti be pašalinių žmonių samdymo. Dekoracijoms teks skirti nemažai dėmesio – teks rinktis gėles, kaspinus ir bei kitus papuošimus, tačiau esmė yra tame, kad jeigu šias dekoracijas suruošite patys, tai jums nebeteks mokėti pinigų dekoravimo specialistams.

Šventinės vietos suorganizavimas taip pat kels nerimą – reikia žinoti tinkamiausią laiką rezervacijoms. Po naujų metų visi ruošiasi vasaros vestuvių sezonui, todėl planuodami savo šventę, tai daryti siūlome bent jau prieš metus, nes būtent tokiu laikotarpiu bus daug laisvų sodybų bei pokylių salių.

Muzikantus, vedėjus, fotografus, DJ turėsite samdyti bet kokiu atveju, jeigu nebus pasitelkiama piršlių tradicija. Tai yra tie paslaugų teikėjai, be kurių apsieiti negali ko gero nei viena jaunavedžių pora. Šiais laikais šie specialistai yra labiausiai paklausūs – jų paslaugomis verta naudotis, ne jie tikrai padės sukurti tobulą šventę.