Kemperių nuoma Vilniuje

Kemperiu nuoma Vilniuje

Kemperiu nuoma Vilniuje yra labai populiari, nes vasarą žmonės nori pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasinerti į gamtos teikiamus malonumus. Vasarą susidomėjimas kemperių nuoma labai išauga, tačiau dauguma nuomos punktų dirba visus metus, juk su kemperis yra viena geriausių transporto priemonių kelionėms į užsienio šalis. Keliaudami kemperiu galite grožėtis gamta ir apsistoti įvairiose poilsiavietėse. Jei išsirinksite tinkamą kemperį jums nebereikės ieškoti pigių viešbučių kambarių ar vietos, kuriose galėtumėte pigiai, sveikai ir nebrangiai pavalgyti. Taigi, kokius kemperius galite rasti Vilniaus kemperių nuomos punktuose?

Visuose kemperių nuomos punktuose nesunkiai turėtumėte rasti įvairius integruotus kemperius. Jie gali atrodyti, kaip nedideli autobusai arba moderniai įrengta didelė mašina. Kai kurie žmonės pasigamina savo kemperį iš turimos didelės mašinos, tačiau tam reikia nemažai pastangų ir gebėjimų. Dideliuose integruotose kemperiuose paprastai rasite visus kelionei reikalingus patogumus. Su savimi visada vežiositės miegamąjį, virtuvę ir vonios kambarį. Tai labai patogu ir kompaktiška. Žinoma, mažesniuose integruotose kemperiuose gali nebūti visų patogumų, tačiau nereiškia, kad jie yra prastesni. Autobuso tipo integruotame kemperyje viską galima rasti nesustojus ir neišlipus iš transporto priemonės, o mažesnių kemperių patogumas kartais atsiskiedžia tik sustojus. Juose būna integruotos ištraukiamos palapinės, atlenkiami stalviršiai, pridedama daiktų saugojimo vieta ir panašiai. Mažesnius integruotus kemperius renkasi tie, kurie planuoja dažniau važinėti mieste, nei būti gamtoje.

Taip pat nesunkiai rasite ir priekabos tipo kemperius. Dauguma jau esate tokius matę soduose arba kitose privačiose teritorijose. Juos patogu gabenti iš vienos vietos į kitą ir juose apsistoti. Vienintelis minusas yra tas, kas negalėsite laisvai bendrauti su žmonėmis, kurie bus kemperyje, o ne mašinoje. Kai kuriuose prikabinamuose kemperiuose yra draudžiama vežti žmones, nes tai gali būti pavojinga, jei įvyktų nelaimė. Taip pat yra ir mažesnių prikabinamų kemperių, kurie atrodo lyg papildoma mašinos dalis. Juos galima tvirtinti ant stogo ar bagažinės. Paprastai tokie kemperiai yra papildomų naudojami daiktų gabenimui, kai jie į mašiną tiesiog nebetelpa.

Kemperiu nuomos punktai Vilniuje taip pat gali pasiūlyti įvairių kemperių priedų, kurie palengvins jūsų kelionę. Taigi, kad ir kokio kemperio ieškotumėte, tikrai rasite sau tinkamą.