Klaipėdos skelbimus galite dėti ir kituose portaluose

klaipedos skelbimaiJeigu norite kažkuo prekiauti, bet nežinote kaip pritraukti potencialių pirkėjų, tai tada žiūrėkite į savo prekių kategoriją bei pristatymo galimybes. Jeigu jus domina tik Klaipėda ar visa apskritis, tai ieškokite regioninių skelbimų portalų, kuriuose būtų galima talpinti skelbimus nemokamai. Ypač reikia akcentuoti tas prekes, kurias parduodate nuotoliniu būdu – jeigu galite jas pristatyti paštu, per kurjerius ar tiesiog naudojantis pašto terminalais, tai jums regionas neturėtų būti svarbus, bet jeigu ketinate viską parduoti paduodant prekes pirkėjui į rankas, tai minėti regioniniai skelbimų portalai jums bus kaip tik. Tuose portaluose dažniausiai leidžiama dėti įvairias prekes ar paslaugas t.y. jų aprašymus nemokamai. Bet, jeigu jūs rinksitės pagrindinius skelbimų portalus, kur paslaugos mokamos, tai jums teks išleisti nemažai pinigų.

Užsiimantiems prekyba reikėtų gerai viską paskaičiuoti, nes kartais naudotis didžiaisiais skelbimų portalais net neapsimoka dėl didelių išlaidų. Pavyzdžiui, jeigu jūsų prekės nėra didelės vertės, tai jums galbūt net neapsimokės dėti nemokamą skelbimą, nes galbūt niekas tiesiog nesusidomės jūsų pasiūlymų. Pavyzdžiui, jeigu jūs prekes pateiksite į rankas susitikus, tai tokiu atveju skelbimuose esančių pirkėjų skaičius sumažėja, nes iš kitų miestų žmonės tikrai nevažiuos jeigu jiems tai bus per daug brangu, nes vis dėlto – prekės nėra tokios vertingos. Žinoma visai kita situacija būtų su gerokai brangesnėmis prekėmis, nes tokiu atveju pirkėjai važiuotų ir iš kitų miestų.

Renkantis būdus kaip greitai pasireklamuoti parduodant įvairias prekes, tiesiog reikėtų suprasti, kad skelbimų portaluose dažniausiai lankosi tikslinė auditorija. Tai reiškia, kad jūsų prekės talpinamos tose kategorijose kur žmonės jų tikrai ieško. Tad, gerai pagalvokite ar verta dėti skelbimus į didžiuosis skelbimų portalus, nes juk nenorėtumėte baigti veiklą su dideliais nuostoliais.

Regioniniai skelbimų portalai yra naudingi tuo, kad jie yra išsiskaidę t.y. nėra taip, kad viename portale dedami vien tik vakarų Lietuvos skelbimai – yra ir tik miestų skelbimų portalai ar net rajonų, tad skelbimus galite dėti į visus – juk tai yra nemokama paslauga šiuose portaluose.