Kokiu būdu keliauti į Angliją?

lietuva anglijaSusiruošėte į Angliją, bet nežinote kokį transportą pasirinkti kelionei? Dabar keliauti galite įvairiais būdais, tačiau kaip ir visur – kiekviena sritis turi savų privalumų bei trūkumų. Vieni kelionių organizatoriai gali pasiūlyti pigesnius bilietus, tačiau tai negarantuos, kad visa kelionė bus sklandi. Jeigu norite šią šalį aplankyti dėl kažkokių konkrečių priežasčių, tai siūlytume paanalizuoti tam tikrus svarbius aspektus, kurie padės suprasti kokį keliavimo metodą pasirinkti.

Faktas, kad skrydžiai lėktuvu yra greičiausi, tad keliaujant jais, jūs Angliją pasieksite labai greitai. Tai galioja skrendant į bet kurią šalį – nėra dar tokio transporto, kuris būtų greitesnis. Keliaujant oro linijomis, galima patirti ir įvairių nesklandumų, tad nereikėtų iškart galvoti, kad keliauti į Angliją reikėtų būtent lėktuvu. Čia patirsite šiokius tokius suvaržymus – bagažo limitai privers atsirinkti būtiniausius daiktus, taip pat oro uosto kontrolė yra griežta – jokių skysčių įsinešimui ir t.t. Keliauti lėktuvu yra greita, tačiau faktas, kad ir brangiausia – bilietų kainos čia yra aukščiausios.

Kiti metodai ne ką mažiau aktualūs – kelionės su keltais ne visiems yra priimtinos. Jeigu sergate jūros liga, o keliaujant ir bangos būna nemenkos, tai faktas, kad visą kelionės laiką jūs nesijausite maloniai. Keliaujant keltu, galioja tos pačios kelionių atšaukimo tikimybės – užklupus stipriam vėjui, yra stabdoma veikla uostuose, todėl galite nespėti norimą dieną pasiekti galutinį tikslą, nes orai dažniausiai būna neprognozuojami.

Vienas geresnių pasirinkimų – kelionės mikroautobusais. Čia oro sąlygos nelabai sukelia kažkokių rūpesčių, nes net ir esant stipriam vėjui dauguma pervežėjų vis tiek vykdo nustatytus reisus. Na nebent siaučia kažkoks uraganas – tada jau tikrai neverta rizikuoti. Su šiais pervežėjais pasitaiko labai mažai rūpesčių, o viešumoje net gi yra sunku aptikti prastų atsiliepimų apie šias pervežimo bendroves. Ko gero ne kartą matėte įvairių skundų apie oro linijas ir t.t.? Su šiais pervežimo specialistai galite jaustis saugūs tiek dėl pačios kelionės, tiek ir dėl vežamo su savimi bagažo. Jo limitas yra aukštesnis, o net ir netelpant į kažkokius standartus, nebus sunku susitarti su bendrove dėl papildomo bagažo.