Kokių iššūkių yra patiriama norimam kreditui gauti?

kredituiGalvojate ar jūsų situacija yra palanki kreditui gauti? Iš tiesų sunku pasakyti ar tikrai visų žmonių galimybės yra vienodos. Esmė yra tame, kad kuo daugiau pajamų asmuo gauna, tuo jam paskolos sąlygos tampa geresnės. Tad tikriausiai galėtume drąsiai teigti, kad kiekvienas žmogus iš kreditorių gali gauti vis skirtingus pasiūlymus, tuo labiau – galimybės tikrai ne visiems bus tokios pat. Skolinantis tam tikriems atvejams, neretai kreditoriai imasi įvairiausių apsaugos priemonių. Tai reiškia, kad jeigu bandote skolintis iš tam tikrų įmonių, kiekvienoje jų jūsų gali paprašyti kažkokių garantijų.

Jeigu jums aktuali paskola automobiliui, tai čia siūlytume pasidomėti ne tik skolinimosi galimybe, bet ir lizingo paslaugomis. Matote, ne visos kredito įstaigos geranoriškai skolina pinigus, todėl kartais vienintelė išeitis gali būti tik pirkimas išsimokėtai. Tai dažniausiai būna dažnas variantas tiems, kurie negali gauti kredito reikiamai sumai. Kas gi lemia paskolos nesuteikimą? – Būtent esama finansinė padėtis. Jeigu kreditoriai mato, kad žmogus nori pasiskolinti tokią sumą, kuri yra ne jo nosiai, tai faktas, kad paskolos teikėjas norės, jog žmogus turėtų ką pasiūlyti iš kažkokių garantijų. Tai be abejo bus užstatas. Neretai prašoma atsivesti ir patikimą žmogų, kuris galėtų būti laiduotoju. Būtent tai dažnai priverčia pasirinkti pirkimą išsimokėtinai.

Kitas atvejis būtų tas, kad jeigu žmogaus skolinimosi tikslas yra padengti kitas skolas, kreditoriai gali pasiūlyti tam skirtą – refinansavimo paslaugą. Tai yra tokia paslauga, kurios metu, jūsų esamos paskolos yra perkeliamos kito kredito tiekėjo globon. Vaizdžiau tariant, tokia paslauga suteikiama kai aiškiai matoma, kad žmogus skolinasi su siekiu išbristi iš skolų. Tada paskolų teikėjas imasi skaičiavimo ir pasiūlo žmogui tokias sąlygas, kurios palengvintų jam gyvenimą. Paprasčiausiai, tokia paslauga pasinaudoti siūlo patys kredito tiekėjai. Refinansavimas nereiškia, kad naujas kreditorius jums duos pinigų, kad padengtumėte senus įsiskolinimus. Jis tą skolą ko gero apmokės pats. Taip dažnai daroma siekiant išvengti nereikalingo skolinimosi iš naujo, nes pasitaiko tokių žmonių, kurie skolinasi ir senų skolų padengimui ir papildomai – pramogavimui. Jeigu jau situacija yra prasta, tai geriau nesiskolinti be reikalo.