Koks inventorius reikalingas auginant gėles?

gelesSužinojote, kad kai kurie žmonės augindami tulpes užsidirba nemažai pinigų, tad nusprendėt ir patys išbandyti šią veiklą? Gėlininkystė yra gana daug dėmesio reikalaujanti veikla – tam reikia lėšų, laiko ir svarbiausia – reikia įdėti nemažai pastangų į žinių tobulinimą bei augalų priežiūrą. Jeigu vis dėlto tvirtai apsisprendėte, jog norėtumėte išbandyti gėlininkystės veiklą, tai pirmiausia reikėtų imtis teorijos kalimo. Trumai tariant, jums dabar reikėtų domėtis kaip gėles auginti namų sąlygomis, nes vis dėlto – jeigu ketinate jas auginti visus metus, tai jums reikės išsiaiškinti kaip sukurti tinkamas sąlygas, jog net ir esant dideliam šalčiui, gėlės sužydėtų be jokių nesklandumų.

Pirmiausiai pradedantiems gėlininkams reikėtų sužinoti kokį inventorių teks įsigyti. Tai labai svarbu, nes tas inventorius nebus pigus, tačiau jis bus ilgalaikio naudojimo. Jums reikės rinktis patikimą įrangą, nes vis dėlto – perkant pačią pigiausią, bus nemaža tikimybė, jog ją dažnai teks keisti nauja, o juk išlaidų papildomų patirti tikrai nenorėtumėte. Jums reikės patalpų, o tam dažniausiai naudojami šiltnamiai, kuriuos galite pasistatyti patys arba tiesiog įsigyti jau pagamintus. Labiausiai rekomenduojama juos pirkti prekybos centruose. Tai tie šiltnamiai, kurie gaminami iš plastiko bei metalo konstrukcijų. Kuo didesnį šiltnamį įsigysite, tuo daugiau gėlių jame galėsite auginti. Aišku, nuo šiltnamio ploto priklausys ir jo kaina. Geriausia tai, kad tas šiltnamis bus kokybiškas ir ilgalaikio naudojimo. Jį galėsite surinkti ir išrinkti kada tik norite, o jeigu nuspręsite baigti veiklą, tai tiesiog jį galėsite parduoti.

Paskui jums reikės rūpintis dirvožemiu, pradedantiems gėlininkams labiausiai rekomenduojama rinktis auginimą vazonuose. Tad, jums teks įsigyti įvairių dydžių vazonus, nes vis dėlto – išlindus daigams, gali tekti tas gėles persodinti į didesnius vazonus. Taupymo sumetimais galite naudoti ir kažkokį nereikalingą inventorių, pavyzdžiui – internete yra daug patarimų, kaip vazonus pasigaminti iš plastikinių butelių.

Galiausiai, jums liks tik pasirūpinti laistymu bei šildymu. Laistymui dažniausiai siūloma įsigyti specialias plonas žarneles, jog pro jas vanduo nuolatos ne bėgtų, o lašėtų tiesiai ant gėlių. Viskas – tai pagrindinis inventorius auginant gėles.