Lažybų statymai

statymaiTurbūt ir jums ne kartą teko galvoti kaip prasimanyti pinigų, bet jokių idėjų nekilo? Šiuo atveju siūloma kiek atidžiau dairytis į lažybų punktus – tai nėra puikus papildomų pinigų šaltinis naujokams. Lažybose statymai turi būti atliekami atsakingai ir atsargiai, nes visada yra didesnė tikimybė, kad žaidėjas praloš pinigus, o ne laimės. Lažybose daugelis žmonių yra skaudžiai nudegę, o prie to privedė būtent lengvų pinigų troškimas. Lietuvoje lažybų sektorius yra kontroliuojamas, bet nepaisant to, vis tiek atsiranda naivuolių, kurie tiki, jog gali lengvai laimėti. Galiausiai tokie žmonės praranda pinigus bei klimpsta į skolas, nes lažybų pagrindinis neigiamas aspektas yra būtent azartas bei priklausomybė.

Norint statymus atlikti saugiai ir be didelės rizikos, pirmiausia reikia turėti nemažą biudžetą pradžiai. Kodėl jo reikia didelio? Jeigu norite uždirbti nemažus pinigus, pirmiausia jums reikia rinktis tuos įvykius, kurių koeficientas yra mažas. Tai reiškia, kad mažiausią koeficientą turintys įvykiai dažniausiai yra sėkmingi. Tie koeficientai parodo jūsų galimus laimėjimus, todėl laimėjimo atveju, jūsų suma auga, bet nelabai ryškiai. Ypač jeigu statomos sumos yra mažos, tie statymai atneša gana mažai pelno. Todėl jums reikia statyti didesnes sumas, jog pasijustų didesnė nauda. Čia iškart galima pamatyti ir didžiulę riziką – jeigu statomos didelės sumos ir įvykis nepasiseka, jūs pralošiate daug pinigų. Žinoma, ant mažiausiai rizikingų įvykių statantys žmonės retai kada pralaimi, bet vis dėlto – nesėkmių pasitaiko itin dažnai.

Statymai turi būti atliekami atsižvelgiant į pasirinkto įvykio esmę. Jeigu jūs statote krepšinio srityje, tai turite būti pasikaustę šioje sporto šakoje – turite žinoti komandų pajėgumus, taip pat ir slaptus ginklus. Visada reikia analizuoti komandose atsiradusias kliūtis ir t.t. Iš to būtų galima pačiam spręsti kaip pasirodys favoritai. Tai liečia ir kitas sporto šakas, jeigu visus statymus atliekate toje srityje. Kiekvienas sportininkas turi būti išanalizuojamas, nes tik tokiu būdu galima bent preliminariai spėti ar įvykis pasitvirtins ar ne. Statymuose visada reikia į viską žvelgti objektyviai – nerizikuokite ten, kur neturite patirties.