Lešiai internetu

lesiai internetuDaugelis žmonių, norėdami akinius pakeisti kontaktiniais lešiais, dažniausiai renkasi optikos salonus, nors ten įvairių gaminių kainos yra didesnės nei el. parduotuvėse. Taip, lešiai internetu gali būti įsigyjami daugiau pigiau nei perkant juos iš optikos salonų. Kiekvienam besidairančiam į šiuos gaminius, siūlytume gerai pagalvoti, nes vis dėlto lešius juk teks pirkti nuolatos. Dabar internete prekiaujančios el. parduotuvės siūlo tą pačią produkciją kaip ir optikos salonai, bet čia jų privalumas yra tas, kad šios el. parduotuvės gali pasiūlyti didesnį pasirinkimą bei mažesnę lešių kainą.

Jeigu jau pasidomėjote labiausiai siūlomais gaminiais, turėtumėte žinoti, kad ne visi lešiai įprastai yra nešiojami be pertraukų. Juos reikia naudoti lygiai taip pat kaip parašyta etiketėje. Tiesa, perkant internetu, visų lešių naudojimo instrukcijos dažniausiai yra aprašytos, tad prieš pirkimą jūs žinosite vis pagrindinę informaciją. Tie lešiai visada buvo ir yra skirstomi, nes ne visus juos galima naudoti tą patį laikotarpį. Pavyzdžiui, jeigu pasirinkote „biofinity“ produkciją, tada turite žinoti, kad šie leišiai gali būti nešiojami mėnesį, jeigu rinksitės kitus gaminius – būtinai paskaitykite kokie jie – vienadieniai ar savaitiniai.

Kontaktinius lešius naudoja vis daugiau žmonių t.y. jie  yra geriausias pakaitalas akiniams. Tuo labiau – jie nekainuoja tiek daug kaip akinių rėmeliai ar įprasti stikliniai lešiai. Naudoti šiuos lešius galima su specialistų rekomendacijomis, tačiau svarbiausia yra žinoti savo regos dioptriją. Pagal ją jūs taip pat el. parduotuvėse galite nesunkiai atsirūšiuoti jums tinkamiausius variantus. Lešių pirkimo metu visada matysite kiek mažesnes kainas, tačiau sunerimti turėtumėte tada, kai tos kainos bus nesuvokiamai menkos. Tai gal būti ne originali ir nepatvirtinta produkcija, o tai reiškia, kad tokius gaminius įsigiję, jūs pinigus paleisite vėjais. Neoriginalia produkcija dažniausiai prekiauja nesąžiningi asmenys, kurie bando išvilioti pinigus.

Jeigu ieškote kontaktinių lešių pardavėjų internete, jums reikia kreiptis į el. parduotuves, kurios yra populiariausios. Jų Lietuvoje net nėra itin daug, todėl čia nesunkiai išsiaiškinsite kuris pardavėjas sąžiningas, o kuris nelabai. Internete per paieškos sistemas jūs nesunkiai rasite norimos kategorijos lešius, tačiau atminkite, kad juos reikia rinktis ne pagal mažiausią kainą.