Logotipų kūrimas

logotipu kurimasKiekvienas save gerbiantis verslas visada pradeda nuo įvaizdžio kūrimo – tai yra būtina, nes kaip kitaip išskirti iš minios kitų analogiškų paslaugų teikėjų? Firminis stilius prasideda būtent nuo logotipo – tai yra pats pagrindinis žingsnis kuriant prekės ženklą. Logotipų kūrimas tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje yra gana reikalinga paslauga ir ją atlikti gali tik profesionalūs dizaineriai. Kas liečia logotipų kūrimą interneto svetainėms, tai būtina pabrėžti, kad čia galioja kiek kitokios taisyklės. Įprasti logotipai yra piešiami ant popieriaus lapo – tai atliekama didelėms įmonėms, kurios turi žinomą vardą, tačiau smulkūs interneto puslapiai nesureikšmina logotipo piešimo – jiems yra reikalingas paprastas variantas – pieštas piešimo programomis, nes dažniausiai tokie logotipai ir yra naudojami tik interneto svetainėms. Grįžtant prie esmės, norėtume apibendrinti visą svarbiausią informaciją, kuri susijusi su logotipų piešimu.

Logotipą turėtų piešti būtent profesionalus dizaineris. Kodėl? Ar norėtumėte mokėti pinigus už nekokybišką darbą, tuo labiau – kopijuotą idėją? Yra tam tikrų sukčių, kurie tiesiog sukuria tokius pačius logotipus, tik pakeičia užrašus, o tai dažniausiai pasitaiko būtent tada, kai logotipų piešimo paslaugos yra užsakomos pas neaiškius dizainerius, kurių įkainiai yra absurdiškai maži. Logotipui turite išleisti atitinkamą sumą – tai yra jūsų paslaugas reprezentuojantis simbolis, tad faktas, kad čia būtina profesionalumas ir išskirtinumas.

Logotipai gali būti piešiami įvairiomis piešimo programomis, tačiau kas liečia dabartinius laikus, jie dažniausiai yra piešiami „Photoshop“, „illustrator“, „corel draw“ programomis. Su kai kuriomis yra piešiami vektoriniai logotipai, o tai reiškia, kad turint tokio formato logotipą, jį galima pritaikyti įvairiems spaudos gaminiams. Jūsų logotipas tokiu atveju galės būti naudojamas ne tik interneto svetainėje, bet ir spausdinimui ant vizitinių kortelių, marškinėlių, vokų ir kitų daiktų nepakeičiant logotipo kokybės. Būtent profesionalai piešia šiomis kompiuterinėmis programomis.

Kas liečia dizainerių paiešką, tai logotipų kūrimas turėtų būti patikėtas į profesionalų rankas, o juos rasite internete – paieškos sistemų pagalba. Svetainių kūrimu bei reklamavimu užsiimančios bendrovės gali pasiūlyti ir visus dizaino darbus, o tai reiškia, kad ir logotipą tokią įmonė galėtų sukurti nesunkiai.