„MacBook Pro Retina“ – aukščiausio lygio vaizdo kokybė

MacBook Pro RetinaNors „MacBook Pro Retina“ nešiojamojo kompiuterio sukuriamas vaizdas yra tiesiog tobulas, tai neabejotinai dar ne visos „Apple“ kompanijos galimybės. Tačiau, kad ir kokių technologinių stebuklų sulauksime netolimoje ateityje, verta atkreipti dėmesį į tai, ką turime šiandien. „Retina“ ekranas tiesiog užburia. Vaizdai, grafinės detalės, raiška – visa tai prilygsta aukščiausiai klasei. Naujausiuose šios serijos kompiuteriuose įmontuoti galingi procesoriai, todėl su visomis savo savybėmis, „MacBook Pro Retina“ nešiojamuosius kompiuterius pakylėja į kur kas aukštesnį lygį.

Kai į palyginti nedidelės įstrižainės ekraną sutalpinama milijonai pikselių – nėra ko abejoti, kad rezultatas bus pribloškiantis. Pikselių dažnis yra toks aukštas, kad žiūrint į ekrane rodomus vaizdus mūsų akys mato absoliučiai realistišką vaizdų perteikimą. Tai be jokios abejonės vartotojų patirtį paverčia nepakartojama. Ne tik nuotraukos, vaizdo klipai ir filmai, tačiau ir tekstas tampa nepriekaištingos kokybės – lyg jį aiškiai matytumėte atspausdintą ant balto popieriaus lapo.

Dėka „Retina“ ekrano technologijos, vartotojams nebereikia įtempti akių. Dabartinis naudojimasis kompiuteriu privalo būti kuo optimalesnis ir patogesnis. Jei dirbdami varginame akis – mažėja atliekamo darbo kokybė. Tuo tarpu, jei visus darbus atliekate su „MacBook Pro Retina“ nešiojamu kompiuteriu, apie tokius nepatogumus galite pamiršti. Ši technologija išsaugo ryškias ir kokybiškai atrodančias spalvas, ekrane matomi aiškūs spalvų kontrastai – nėra jokios reikšmės iš kurios pusės bandysite pažvelgti į „Retina“ ekraną.

Kalbant apie nešiojamus kompiuterius, tai „MacBook Pro Retina“ buvo pirmieji kompiuteriai, kuriuose pradėti montuoti Retina ekranai. Todėl tai yra dar viena puiki priežastis, kodėl kiekvienas vartotojas turėtų įsigyti vieną iš šių modelių. Kadangi „Apple“ gaminami kompiuteriai jau seniai spėjo pelnyti gerą vardą, galite neabejoti, kad įsigiję bent vieną iš jų – visas reikiamas funkcijas galėsite atlikti sklandžiai ir be jokio delsimo.

Ši produkcija patikrinta ne tik laiko, bet ir milijonų vartotojų visame pasaulyje. Su „MacBook Pro Retina“ kompiuteriu patirsite visiškai kitokius pojūčius ir akimirksniu suprasite, kad vaizdo kokybė, kuria pasižymėdavo jūsų ankstesnieji kompiuteriai, visiškai neprilygsta šiems „Apple“ nešiojamų kompiuterių modeliams.