Medinės durys

medines durysNamų remontas eina į pabaigą ir liko tik durų įsigijimas bei montavimas? Duris turite pirkti kokybiškas, o kas liečia jų montavimą, šiuos darbus reikėtų perleisti profesionalams. Duris galite įsigyti keliais būdais, tačiau ne visi jie jums gali būti patrauklūs. Šiame straipsnyje ir aprašysime kokias duris turėtumėte įsigyti tam tikrose vietose ir pabrėžiame ko reikėtų vengti jų pirkimo metu, nes įprasta, kad kai kurie žmonės vis tiek patiria tam tikrų nesklandumų.

Jeigu jus domina medinės durys, tai turite žinoti, kad jas geriausia yra montuoti lauko įėjimui arba viduje. Lauko įėjimas turi būti saugiausias, todėl čia siūlytume nesirinkti senų bei naudotų medinių durų, kurios yra labai plonos. Jūs turite dairytis į šiuolaikiškas duris, kurios ir yra pritaikytos būtent laukui. Pravartu žinoti, kad mediena gali greitai supūti arba pradėti pelyti jeigu ji gauna daug drėgmės. Medinės lauko durys jos tikrai gaus, todėl čia turite dairytis į kokybiškas, storas bei impregnuotas duris, kurios nebus itin jautrios drėgmei. Tokios durys dažniausiai būna padengtos specialiu lako sluoksniu arba kitomis medžiagomis. Kas liečia medinių durų pasirinkimą lauko įėjimui, tai svarbiausia rinktis tas, kurios turi nestandartinius užraktus. Tai reiškia, kad montuojant, būtina rinktis ir kitokias spynas nei įprastai – tokiose duryse gali būti sumontuoti analogiški užraktai kaip ir šarvuotose duryse. Jeigu medines duris ketinate statyti kiekviename kambaryje, tai čia į užrakto sistemas nereikėtų dairytis. Na jeigu norisi privatumo – užteks ir minimalios spynos. Medinės lauko durys nuo vidaus skiriasi tuo, kad viduje yra naudojamos kiek kitokios – plonesnės ir kur kas išvaizdesnės. Jos gali būti su tam tikrais stiklo įkomponavimais bei kitai aksesuarais.

Medines durys geriausia yra pirkti specialiose parduotuvėse, kurios prekiauja būtent jomis. Neskirkite laiko žiopsojimui po paprastus prekybos centrus – tik profesionalai gali pasiūlyti kokybiškus gaminius už prieinamą kainą. Tokios parduotuvės be abejo galės pasiūlyti ir montavimo paslaugas, tad jomis taip pat nesunku bus pasinaudoti – užsisakysite vietoje ir jos bus pristatytos kur tik norite, o atvykę specialistai jas įstatys pagal visus reikalavimus.