Nešiojamų kompiuterių ekranai ir kitos dalys turi būti valomos specialistų

nesiojamu kompiuteriu ekranaiTurite problemų su nešiojamu kompiuteriu? Net nebandykite jo mesti lauk – viskas gali būti pataisoma. Nemažai vartotojų tiesiog vengia toliau naudotis turima kompiuterine įranga, jeigu atsiranda gana stiprių gedimų, tačiau net ir suskilę nešiojamų kompiuterių ekranai gali būti lengvai pakeičiami naujais, o tai reiškia, kad skyrus papildomu pinigų, savo kompiuteriu naudotis galėsite kaip įprastai. Tiesa, ne visus meistrus reikėtų laikyti kvalifikuotais ir galinčiais padėti su ekranų keitimu – kai kurie tiesiog atlieka minimalius darbus – tvarko programinę įrangą, diegia operacines sistemas ir t.t. Profesionalūs specialistai, kurie dirba žymiausiuose salonuose Lietuvoje, gali pataisyti bet kokį kompiuterį ar kitą elektronikos prietaisą, todėl visais atvejais rekomenduojama kreiptis būtent į juos.

Bene dažniausiai išlendantys gedimai būna susiję su ne tinkama priežiūra, o tai liečia tiek ekranus, tiek operacinę sistemą. Ekranus reikia tausoti, todėl siūlytume pirmiausia rinktis kokybiškas ir tam skirtas valymo priemones. Įprastai, daug žmonių mėgsta tiesiog drėgna servetėle nuvalyti apdulkėjusį ekraną, tačiau reikėtų žinoti, kad būtent tam yra skirtos specialios priemonės. Geriausia būtų įsigyti specialių valiklį arba servetėles būtent ekranams, nes turbūt nežinojote, bet valydami „bet kuo“, jūs galite pažeisti ekraną nepataisomai. Kaip manote, kodėl neretai atsiranda „negyvų pikselių“? Būtent todėl, kad ekranas yra valomas netinkamomis priemonės. Tai jums patvirtins ir specialistai. Jokiu būdu nevalykite kažkokių skudurėliu ar tiesiog popieriniais rankšluosčiais, ekranas turi būti valomas atsargiai, nepersistengiant, nes nuo vieno užgesusio pikselio, gali gautis „grandininė reakcija“ ir jų atsiras dar daugiau.

Jeigu norite, kad kompiuteris būtų tvarkingas, jo valymo darbus turėtumėte patikėti specialistams. Negalvokite, kad tie valymo darbai yra tiesiog dulkių valymas nuo paviršiaus – kalbame ir apie kompiuterio vidų. Išardžius nešiojamą kompiuterį, kiekviena mikroschema yra kruopščiai išvaloma specialiais šepetukais, todėl toks nešvarumų ir dulkių valymas yra labai sudėtingas procesas, kurio atlikti patiems nėra rekomenduojama, tuo labiau, jeigu paties kompiuterio ardyti nenorite. Tiesiog šį darbą turėtų atlikti specialistai, nes juk nenorėtumėte paskui krimstis dėl to, kad nežinodami pažeidėte kažkurias kompiuterio dalis? Geriau nerizikuokite, nes specialistai šį darbą už nedidelį mokestį atliks kruopščiai ir saugiai.