O koks jūsų būsimų vestuvių biudžetas?

Vestuvių vedėjai

Ruošiatės vestuvėms? Sudarėte būsimų darbų sąrašą? Jis jums kelia didelį galvos skausmą? Nežinote ar turimo biudžeto jums tikrai pakaks norint įgyvendinti kiekvieną būsimoms vestuvėms svarbią užduotį?

Pastebima, kad nemaža dalis vestuvininkų šiai šventei išleidžia daugiau nei jų visas metinis biudžetas, todėl nėra ko abejoti, kad daugumos užduočių įgyvendinimas kainuoja nemažus pinigus.

Taip pat nustatyta, kad net 45 proc. porų savo vestuvių organizavimui išleido kur kas daugiau pinigų nei buvo suplanavę. 23 proc. neturėjo jokio biudžeto. 26 proc. jaunavedžių įstengė neviršyti biudžeto, o tik 6 proc. iš 100 sugebėjo patirti mažesnes išlaidas nei buvo suplanavę.

Tokia statistika rodo, kad labai daug jaunavedžių netinkamai planuoja savo biudžetą ir dėl šios priežasties neretai susiduria su didelėmis problemomis. Be abejo, kai kurie tikisi dalį išlaidų kompensuoti į vestuves susirinkusių svečių sąskaita, t.y. jų piniginėmis dovanomis. Tačiau ar tai tikrai gera išeitis, kuria reikėtų pasikliauti? Kas, jei jūsų šventės svečiai jums dovanos ne pinigus? Kad ir kaip bebūtų, labai svarbu, kad jūs suformuotumėte aiškų biudžetą ir jokiu būdu jo neviršytumėte.

Žinoma, kad vestuvių organizavimo eigoje gali paaiškėti, kad viena ar kita paslauga kainuos daugiau, tačiau nepamirškite, jog visuomet galite derėtis ir bandyti gauti kuo palankesnį kainos pasiūlymą. Juk tiek muzikantai, vestuvių vedėjai, tiek ir bet kurių kitų paslaugų teikėjai yra žmonės – jie puikiai supranta, kad ne visi būsimi jaunavedžiai turi neribotą biudžetą, todėl nesibaiminkite derinti kainą taip, kad pastaroji būtų palanki abiem sandorio pusėms.

Kita vertus, kai sudarysite vestuvėms skirtų darbų sąrašą, dar ne vieną kartą labai atidžiai jį įvertinkite. Galbūt rasite detalių, kurių būtų galima atsisakyti nepakenkiant būsimų vestuvių kokybei? O gal kils idėjų, kurios padės dar labiau sumažinti išlaidas ir greičiau bei efektyviau įgyvendinti vieną ar kitą užduotį? Situacijų gali būti labai daug ir įvairių. Tiesiog reikia daugiau dėmesio skirti apmąstymams, skirtingų paslaugų teikėjų vertinimui, kainų palyginimui ir atsižvelgimui į savo išskirtinius reikalavimus.