Paskolos turintiems skolų

Paskolos turintiems skolų ar gali būti suteikiamos? Ar įmanoma kur nors pasiskolinti bent 5000 eurų skolų grąžinimui. Į klausimus atsako mūsų konsultantai ir pataria kur prasiskolinusiems asmenims refinansuoti savo įsipareigojimus finansų paslaugas teikiančioms bendrovėms.

Paskolos turintiems antstolių ko gero nesuteikiamos niekur

Ko gero, jau vien tas faktas, kad asmuo turi reikalų su antstoliais, kurie galbūt bando išieškoti susidariusią ar negrąžintą skolą, turėtų parodyti, kad asmenys vargu ar gali gauti naujų finansinių paslaugų. Tuo labiau, jeigu asmuo jau anksčiau skolinosi, tai jis puikiai žino kokius mokumo vertinimo kriterijus jis privalo atitikti. Ieškant naujų finansinių paslaugų, tokių kaip paskolų, tokio dalyko, kaip bėdos su antstoliai neturėtų būti. Kreditorius paprasčiausiai, paskolos tokiam asmeniui negali suteikti vadovaujantis Lietuvos respublikos vartojimo kredito įstatymo nustatyta tvarka.

O ką daryti asmeniui, kuris turi problemų su antstoliais? Ar įmanomas antstolių refinansavimas? Iš tiesų, tokio dalyko, kaip antstolių refinansavimo nėra. Niekas iš antstolio negali nupirkti jūsų skolos, nes antstolis nėra skolos savininkas, jis tik vykdo skolos išieškojimą.

Kaip atsikratyti antstolių? Turbūt tai kiekvieno skolininko dažnas klausimas. Paprasčiausias būdas atsikratyti antstolio – grąžinti susidariusią skolą. Žinoma, asmuo, ko gero jau ir taip nebėra pajėgus grąžinti turimų skolų, bet pirmiausia jam reikėtų susirasti geriau apmokamą darbą. Gaudamas didesnes pajams asmuo vis tiek, tikriausiai visos skolos nepajėgs grąžinti, bet tai bus bent šiokia tokia pradžia.

Kitas dalykas kuris gali būti įmanomas, tai, jog susitarimus su antstoliu atveju, jis nuo jūsų atlyginimo nurašys nedaugiau nei 40% pajamų. Jeigu pavyktų su antstoliu sutarti, kad šis kas mėnesį nuo jūsų gaunamų pajamų nurašytų tik tarkim kokius 20%, tai galbūt atsirastų koks kreditorius, kuris sutiktų apmokėti jūsų susidariusią skolą, bet tuo pačiu jus įsipareigotumėte naujam kreditoriui, galbūt naujas kreditorius net pareikalautų, kad paskola skoloms padengti būtų suteikta vekselio pagrindu.

Paskolos su vekseliu ko gero būtų vienintelė išeitis prasiskolinusiems asmenims refinansuojant savo įsipareigojimus. Galbūt tokiu atveju ir būtų galima netiesiogiai pasakyti, jog tai yra antstolių refinansavimas.