Patarimai, kurių dėka jūsų naudojama kosmetika savo paskirtį atliks geriausiai

kosmetikaSuprantama, kad kosmetika gali suteikti mums neapsakomą grožį, jei yra naudojama atsižvelgiant į visus reikalavimus ir profesionalų patarimus, tačiau lygiai taip pat ji gali pridaryti bėdos, jei nežinome, kaip ją reikėtų naudoti. Turbūt daugelis iš jūsų ne kartą esate pastebėję moteris, kurios iš minios išsiskiria dėl pernelyg didelių makiažo kiekio – ypač įvairių didelių švenčių ir renginių metu. Patikėkite, didesnis makiažo kiekis tikrai nėra tiesiogiai proporcingas grožio įvaizdžiui.

Jei norite išvengti netinkamos makiažo technikos naudojimo ir sukurti tikrą ir natūralų grožį, jums turėtų labai pagelbėti žemiau pateikti patarimai.

Makiažo pagrindas: Pagrindinė ir dažniausia klaida, kurią daro moterys, pasitaiko tada, kai jos bando išsirinkti tinkamą makiažo pagrindo spalvą, ir, žinoma, kai bando juo padengti veido odą. Nemaža dalis moterų mano, kad makiažo pagrindas odą šviesina, tačiau iš tikrųjų jis daro odą lygesnę ir paslepia jos trūkumus. Visada rekomenduojama pasirinkti tokią makiažo pagrindo spalvą, kuri atitiktų jūsų veido odos spalvą. Ir tai neabejotinai yra auksinė taisyklė, kurią turėtų žinoti kiekviena moteris. Netepkite per daug makiažo pagrindo. Kuo mažesnis jo kiekis, tuo natūraliau atrodys kiekvienos iš jūsų veido oda. Be abejo, nepamirškite pudros naudoti ne tik ant veido, bet ir ant kaklo bei ausų.

Akių pieštukas: Labai dažna problema, su kuria susiduria moterys, yra susijusi su akių pieštuko naudojimu. Jūsų naudojamas akių pieštukas turėtų paryškinti jūsų akių formą ir jas padidinti. Tačiau nemaža dalis moterų naudoja storą pieštuką, kuriuo nubrėžia liniją gerokai aukščiau viršutinio akies voko krašto. Dėl to akys atrodo per daug išryškintos. Geriausia, kad tuomet, kai naudojama ši kosmetika, linijos būtų brėžiamos pagal akies voko išlinkimą. Atminkite, kuo plonesnis yra akių pieštukas, tuo yra geriau.

Akių šešėliai: Dažna moteris naudoja akių šešėlius, kurių spalva atitinka lūpų dažų atspalvį. Tokiu būdu jos sukuria labai nenatūralią išvaizdą. Auksinė taisyklė – naudoti trijų atspalvių šešėlius, derančius prie jūsų aprangos spalvos. Naudokite šviesesnę spalvą, kad išryškintumėte antakių sritį, vidutinio ryškumo šešėlius – ant vokų ir tamsesnės spalvos šešėlius išoriniuose akių kampučiuose.

Blakstienų tušas: Blakstienos yra labai subtili akių dalis, todėl jos dažomos tam, kad atrodytų tankesnės ir išryškėtų. Jokiu būdu nenaudokite tušo per daug, nes tada blakstienas atrodys per storos ir nenatūralios.

Lūpų pieštukas: Turbūt jau žinote, apie ką kalbėsime dabar. Nepatikėsite, kiek daug moterų mano, kad tamsus lūpų pieštukas puikiai dera su šviesios spalvos lūpų dažais. Tačiau turėtų būti visiškai kitaip – lūpų pieštukas turi labai atitikti lūpų dažų spalvą. Nenaudokite per daug tamsių lūpų pieštukų. Lūpų pieštukas tik paryškina jūsų lūpų kontūrą. Jei jūsų lūpos yra sausos, suskeldėjusios arba atsilupinėjusios, ant lūpų pieštuko rekomenduojama užtepti lūpų balzamo.

Skaistalai: Rekomenduojama naudoti natūralaus atspalvio – švelniai rožinius arba violetinius skaistalus.

Pateikėme patarimus, kurie yra aktualūs kiekvienai moteriai. Minėta kosmetika yra naudojama bene kasdien, todėl šie patarimai gali padėti išvengti nepatogių situacijų ir pačioms tinkamai pasirūpinti savo išvaizda.