Pokerio mokykla

pokerio mokyklaPokerio žaidimas nėra skirtas nortiniems greitai gauti pinigų be jokio vargo – tai daugiau finansinės žalos atnešantis azartinis žaidimas. Kiekvienam norinčiam išbandyti šį žaidimą siūlytume pirmiausia apžvelgti kokios gali būti pasekmės. Matote, joks azartinis žaidimas neturi būti siejamas su lengvais pinigais – tam, kad visada žaistumėte pelningai, jums teks mokytis įvairiausių gudrybių, o tam, teks skirti laiko, pinigų ir aišku – reikės apsišarvuoti kantrybe. Kiekviena pokerio mokykla pabrėžia, kad jokiu būdu negalima šio žaidimo žaisti prieš tai nepasidomėjus kaip viskas vyksta. Dabar internete yra gana nemažai mokomųjų straipsnių, kurie padeda suprasti, jog šis žaidimas tikrai nėra lengvas. Ypač naujokams reikėtų daug laiko skirti domėjimuisi, nes pačioje pradžioje visada pasitaiko nemažai klaidų.

Pokerį sėkmingai žaidžia tik mažoji dalis žaidėjų – profesionalams teko skirti nemažai pinigų ir laiko, kol jie pasiekė savo užsibrėžtus tikslus. Jeigu ir jūs norėtumėte būti profesionalu, jums reikėtų praeiti tokį pat kelią, o jis tikrai bus sunkus. Pokerio metu, jums teks spėlioti kokias kortas turi priešininkas, taip pat turėsite išmokti skaičiuoti tikimybes. Žinoma, jeigu kalba eina apie internetinį pokerį, tada viskas bus kiek kitaip – visas tikimybes jums suskaičiuoti gali specialios pokerio programos. Kas liečia gyvus žaidimus, ten žymiai sudėtingiau, nes visada priešininką galite matyti, o jis jus. Iš to jūs galėsite analizuoti jo emocijas ir spręsti ar jis sėdi su geromis kortomis ar ne. Tam prireiks ir psichologinių įgūdžių.

Pokerio žaidimas visada atneša nuostolius bent jau pradžioje, tad jeigu tikitės greitų pinigų, siūlytume tai pamiršti. Greitų pinigų, o svarbiausia – didelių sumų jūs nelaimėsite jeigu nežaisite iš jų. Trumpai tariant, iš kuo didesnių sumų žaisite, tuo didesni bus jūsų laimėjimai, bet nepamirškite, kad kuo didesnės sumos, tuo ir nuostoliai bus didesni. Pačioje pradžioje atsiranda didelė tikimybė, kad jūs tuos pinigus pralošite – niekas nežaidžia iškart į pliusą. Pirmiausia reikia sukaupti patirtį ir žinias, o tai galite padaryti tik žaisdami iš tikrų pinigų. Čia ir atsiranda didžiulė rizika pralošti nemažas sumas.