PokerTracker programa ir pokerio pasekmės

pokertrackerInternetiniame pokeryje visada atsiranda daug sunkumų skaičiuojant įvairiausias tikimybes bei galimus laimėjimus, todėl įprasta, kad daugelis žaidėjų naudoja specialią programinę įrangą, jog pats žaidimas būtų paprastesnis. Bene dažniausiai pasirenkama programa yra „PokerTracker“. Ją naudoja ir profesionalai, ir mėgėjai. Visada reikėtų akcentuoti, kad tikimybių skaičiavimas visada yra be galo svarbus, nes nuo to priklauso ar jūs galėsite tinkamai priimti sprendimus. Žaidžiant gyvai, jums jokios programinės įrangos nepadės, todėl mokytis skaičiuoti tikrai reikėtų. Būtina žinoti, kad gyvuose pokerio žaidimuose dažniausiai būna ir tam tikra tvarka, tad čia reikėtų labiau pasidomėti ir lako limitais.

Bene svarbiausias akcentas yra tas, kad pokeryje nėra daug laiminčių – dažniau atsiranda pralaiminčių. Ypač mėgėjai dažniausiai praranda nemažas sumas, todėl jeigu nusprendėte išbandyti šį žaidimą, turėtumėte bent jau paskaitinėti kitų žmonių nesėkmės istorijas, jog žinotumėte ar verta bandyti uždirbti pinigų iš šio žaidimo. Kartais  pakanka ir viešų publikacijų, jog kiti galėtų apsispręsti visai nepradėti žaisti šio žaidimo. Šis žaidimas yra be galo rizikingas ir sukeliantis nemenkas neigiamas pasekmes, kurios gali atsiliepti visam gyvenimui. Nemažai žmonių skolinasi iš greitųjų kreditų įmonių tam, kad galėtų papildyti savo pokerio sąskaitas – tai yra bene skaudžiausia pasekmė, nes vėliau nėra iš ko grąžinti tų pinigų – jie būna pralošiami.

Kalbant apie profesionalumą, čia reikėtų pabrėžti, kad į pliusą žaisti gali tik tie, kurie yra pasiryžę skirti daug laiko pamokoms bei strategijos tobulinimui. Be strategijos vargu ar pasieksite kažkokių teigiamų rezultatų. Matote, strategijos kūrimo metu jūs ne tik kursite savo žaidimo taisykles, kurių patys ir laikysitės, bet ir analizuosite savo žaidimą – žiūrėsite kur dažniausiai darote klaidas. Visą šią informaciją jums gali apdoroti minėta programa. Žinoma, tai taikoma tiems, kurie pokerį nori žaisti internete. Pokerio kambariuose visada galima net gi įrašinėti savo sužaistus padalinimus ir po to žiūrėti juos ir mokytis iš klaidų. Minėta programa gali užregistruoti visą informaciją ir išvesti jums patogioje statistikoje, iš kurios būtų lengviau mokytis.