Rūbai vyrams ne visada yra parduodami sąžiningai

rubai vyramsInternete vis dažniau pasirodo įvairiausių straipsnių, kuriuose teigiama, kad neretai el. parduotuvės nesilaiko nustatytų vartotojų teisių reikalavimų, tačiau dažniausiai taip būna ne tose vietose, kur pardavėjai veiklas vykdo legaliai, o būtent ten, kur prekyba yra užsiimama neteisėtai. Jeigu jums aktualūs vyriski rubai, tada turėtumėte susimąstyti ir jūs, nes apgautųjų yra tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės. Tam, kad išvengtumėte visų galimų jūsų teisės pažeidimų, siūlytume pasidomėti papildomomis apsaugos priemonėmis.

Jeigu nelabai pasitikite atsitiktiniu pardavėju, kurį radote skelbimų portale, siūlytume iškart jį palikti ramybėje – venkite pirkimo iš jo. Įprasta matyti, kad dažniausiai įvairūs nesklandumai pasitaiko būtent čia, kur prekiaujama atsitiktinai. Tokie sandoriai yra tarsi vienkartiniai ir neturintys jokio reguliarumo, todėl šie pardavėjai nėra įpareigoti registruoti veiklą taip, kaip tai numato įstatymai. El. parduotuvėse jūs visų nesklandumų išvengsite, jeigu rinksitės tik patikimas vietas.

Rubai vyrams nėra brangūs, tačiau pasitaiko tokių pirkėjų, kurie stengiasi dar labiau sutaupyti. Supraskite tai, kad jeigu rūbai jau ir taip yra pigūs, kainą pardavėjas vargiai norės nuleisti dar kartą, nes tai paprasčiausiai būtų nelogiška. Pardavėjas patirtų nemažą nuostolį, nes visgi – jis iš parduodamų rūbų nori pasipelnyti, tad pardavimas už savikainą jam nebūtų naudingas, tuo labiau, kad dar pasitaiko ir siuntų pakavimo bei pristatymo išlaidų. Galite išbandyti vieną gudrybę – jeigu jaučiate kažkokį nepasitikėjimą el. parduotuve, kreipkitės į pardavėją su bandymu nusiderėti ir žiūrėkite kaip jis reaguos. Jeigu jo paruduodami rūbai ir taip jau yra pigiausi rinkoje, įprasta, kad normalus ir sąžiningas prekybininkas tos kainos nenuleis. Jeigu vis dėlto atsitiktų taip, kad pardavėjas sutinka dar gerokai daugiau nuleisti kainą, galima įtarti, kad jis tiesiog bando išvilioti pinigus. Galiausiai, jūs sumokėsite už pasirinktus rūbus, tačiau jų taip ir negausite.

Kas liečia vartotojų teises, siūlytume jomis pasidomėti, kad po to nenustebtumėte, jog pardavėjas elgiasi ne itin maloniai jūsų atžvilgiu. Turite žinoti, kad visada esant kažkokioms teisėms, pirkėjui atsiranda ir pareigos, tad šį įstatymą žinoti būtina kiekvienam perkančiam tiek internetu, tiek ir įprastose vietose.