Skolų išieškojimas – kada jis galimas?

skolu isieskojimasSkolų išieškojimas yra itin dažnai pasitelkiama procedūra paskolų rinkoje – skolų išieškojimo bendrovės siekia klientams sugrąžinti prarastus pinigus, kurių neteko suteikdami vadinamąsias „blogas“ paskolas. Žinoma, Skolu isieskojimas yra galimas ir kitais atvejais, kurie visiškai nėra susiję su paskolų išdavimu. Kiekvienas žmogus turi suprasti, kad jeigu nėra apmokėta kažkokia paslauga, tai be jokios abejonės galima pasitelkti skolų išieškojimo bendroves, kad šios išreikalautų nesumokėtų pinigų. Apžvelkime, kokiais atvejais galima samdyti skolų išieškojimo bendroves, nes galbūt jums bus tai aktualu ir taip galėsite priimti sprendimą dėl savo situacijos.

Paslaugų neapmokėjimai yra ne ką mažiau svarbūs – kiekviena atlikta paslauga turi būti apmokama, tad jeigu pirkėjas nė nesiruošia atsiskaityti už ją, tai jūs bet kokiu atveju galite jį perduoti skolų išieškojimo bendrovėms. Nemažai žmonių apskritai yra susiklaidinę – paslaugų sutiekimas yra finansiškai įpareigojantis ir čia nėra jokio skirtumo, kad tai ne paskola – pinigus galite išsireikalauti teisiniais keliais. Trumpai tariant, čia norėtume atkreipti tų žmonių dėmesį, kurie tiekia paslaugas pagal individualios veiklos pažymą ar liudijimą. Jeigu jūsų išrašyta sąskaita nėra apmokėta, tačiau paslaugas jūs atlikote, tai tokio skolininko nereikėtų nurašyti – jūs turite pilną teisę kreiptis į skolų išieškojimo bendroves, kad šios imtųsi visų teisinių priemonių, kad jūsų klientas sumokėtų už atliktas paslaugas. Jums nereikėtų į tai numoti ranka ir dvejoti – tai yra įprastas procesas, o ir apskritai – kaip manote, kodėl didesnės įmonės dalyvauja dažnuose teismo procesuose? Nes jos nevengia imtis teisinių priemonių, kad už darbą būtų atsiskaityta tinkamai.

Skolų išieškojimas galimas ir tais atvejais, jeigu teismo sprendimu asmuo yra įpareigotas mokėti alimentus. Tai reiškia, kad jeigu jūsų buvusi antroji pusė jų nemoka, tai nereikėtų nuleisti rankų – kreipkitės į skolų išieškojimo bendroves tam, kad jis būtų privestas mokėti viską kaip priklauso. Galiausiai, jeigu susitarimo metu jis vis tiek nenori mokėti, tai kreipkitės į teismą, jog skola būtų išieškoma iš jo turto ir tokiu atveju, teismas išduos vykdomąjį raštą, su kuriuo keliausite pas antstolį, kad šis areštuotų visas sutuoktinio sąskaitas ir išskaičiuotų susikaupusius pinigus, kurių buvęs sutuoktinis nemokėjo.

Skolų išieškojimas galimas visais atvejais kai nėra vykdomi įsipareigojimai, tad nedvejokite ir siekite savo pinigus atgauti visais teisiniais keliais.