Smagus važinėjimasis dviračiais su vaikais

paspirtukasNorite pasivažinėti su vaiku dviračiais? Bijote, kad kelyje nesijausite saugūs? Pirmiausia, reikėtų apžvelgti atžalos galimybes – jei jūsų vaikas labai mažas ir jį dar tik mokote važinėti dviratuku, siūlytume pasidairyti po dviračių parduotuves, nes dabar balansiniai dviratukai yra itin paklausūs – tėvai juos perka tam, kad vaikus lengviau išmokytų laikyti pusiausvyrą. Tai yra tarsi paspirtukas, bet atrodo lyg įprastas vaikiškas dviratis. Tokie dviratukai neturi atraminių ratų – vaikams jų nereikia, nes pagal specialų gaminimą, šie dviratukai padeda natūraliai laikyti pusiausvyrą. Jų yra įvairių dydžių ir skirtų skirtingų amžiaus vaikams, todėl siūlytume ir jums apie juos labiau pasidomėti. Žinoma, jeigu ieškote šiaip pramogos, tai paspirtukai vaikams taip pat gali būti gera išeitis – vaikai jus seks, kad ir kur važinėsite. Kalbant apie saugumą – čia reikėtų kiek susimąstyti.

Važinėjimasis dviračiu gali būti pavojingas jeigu šiam laisvalaikiui nepasiruošite iš anksto. Dviračius būtina aprūpinti visomis pagalbinėmis priemonėmis bei aksesuarais. Jeigu norite tokį laisvą laiką praleisti kartu su vaiku, tai siūlytume įsigyti specialias kėdutes bei pasidairyti po kitas apsaugos priemones. Įprastai, vaikai ant tėvų dviračių sėdi neramiai, juk taip ir turi būti ar ne? Esmė tame, kad judrus vaikas kels diskomfortą jums – važinėjant bus nepatogumo jausmas, o taip pat baiminsitės staigių judesių. Būtent specialios kėdutės gali jums pagelbėti tokioje situacijoje. Jos gali būti montuojamos ant korpuso arba gale ant bagažinės. Priekyje jūsų vaikas galbūt jums trukdys, todėl dažniausiai rekomenduojama šias kėdutes montuoti gale.

Taip pats siūlytume pasidomėti ir apie specialias priekabėles. Jos yra ne ką mažiau patrauklios. Esmė tame, kad yra nemažai suaugusiųjų, kuriems patinka važinėti dviračiu, tačiau vaikai to daryti ramiai neleidžia. Šios priekabėlės yra naudingos tuo, kad jas valdote jūs. Tai reiškia, kad kur važiuosite jūs, ten turės važiuoti ir pritvirtinama priekabėlė. Joje esanti speciali kėdutė su diržais padės išvengti vaiko muistymosi, todėl galėsite nesibaiminti nelamingų atsitikimų. Toks važinėjimas bus tikrai smagus, žinant, kad tokios priekabėlės nepraleidžia vandens bei vėjo, tad jūsų atžalai negrės peršalimo ligos.