Striju naikinimas

striju naikinimasDaugelis moterų krimstasi dėl turimų strijų, kurios atsirado dėl nėštumo, tačiau dėl informacijos trūkumo kai kurios tiesiog nežino, jog strijas panaikinti šiais laikais yra ganėtinai paprasta. Užtenka kreiptis į privačias klinikas, kuriose naudojamos lazerinės technologijos. Jose yra atliekama ir strijų šalinimo procedūra. Būtina žinoti, kad jas naikinti lazeriais gali tik patikimi specialistai t.y. gydytojai – dermatologai, todėl reikėtų vengti tų procedūrų, kurios reklamuojamos neaiškių asmenų. Privačiose klinikose siūloma daug procedūrų, o strijų naikinimas yra viena dažniausiai atliekamų, nes tuo naudojasi ne tik moterys bet ir vyrai. Strijų atsiradimo priežastys yra aiškios – jos atsiranda tuomet, kai žmogus priauga svorio ir oda pradeda temptis – tai paaiškina strijų atsiradimą nėščiosioms. Bet, jos gali atsirasti ir net ne nėštumo metu.

Strijos atsiranda tiek vyrams, tiek ir moterims, o atsiradimo priežastis paprasta – tai odos įtrūkimai, kurie susiformuoja tuo metu, kai oda yra tempiama. Išsitempusios odos srityje strijos atsiranda ne visiems, nes vienų žmonių oda yra daug tampresnė, o kitų ne. Taip pat didelę įtaką daro ir įvairios procedūros – kai kurie tiesiog bando išvengti strijų atsiradimo karšto vandens procedūromis. Karštas vanduo padeda suminkštinti odą, o tada ji būna daug tampresnė. Taip pat karštas vanduo pagerina kraujotaką, todėl ir neatsiranda jokių odos įtrūkimų.

Ne nėštumo metu strijos atsiranda tais atvejais, kuomet priaugama svorio. Tai dažniausiai lemia prasta mityba, kuomet žmogus suvartoja per daug kalorijų. Žmogaus kūno apimtys didėja, oda tempiasi ir tada ji pradeda trūkinėti. Ne vien mityba yra kalta – staigus svorio priaugimas gali atsirasti ir sportuojant. Pavyzdžiui, tie, kurie nori per trumpą laiką užsiauginti daug raumenų, dažnai taip pat kenčia nuo stirjų atsiradimo. Jos atsiranda ir neveikliems žmonėms, ypač tiems, kurių darbas yra prie kompiuterio. Lankstymosi metu oda taip pat tempiasi ir dažniausiai strijos atsiranda ant nugaros ar sėdmenų.

Jeigu norite pasinaudoti strijų naikinimu, tai būtinai rinkitės privačias licencijuotas klinikas, o ne neaiškias procedūras iš nežinomų žmonių.