Vestuvės užsienyje

vestuves uzsienyjeKiekviena pora vestuves užsienyje gali švęsti ir neturint didžiulio biudžeto – reikia tik pasisamdyti profesionalų vestuvių planuotoją, kuris pasirūpins visais organizaciniais klausimais. Žinoma, tai nereiškia, kad tokią šventę apskirtai suorganizuosite už centus, nes jums vis dėlto teks samdyti ir kitų sričių specialistus. Pavyzdžiui, jums reikės pasirūpinti maitinimo paslaugomis, taip teks išsinuomoti vietą šventei, reikės samdyti vestuvių fotografą ir t.t. Juk suprantate, kad tam reikia pinigų. Klaidingai mano tie, kurie galvoja, jog užsienyje tokią šventę galima suorganizuoti tik turint keletą kartų didesnį biudžetą nei organizuojant vestuves mūsų gimtinėje – viskas tiesiog priklauso nuo vietos ir šalies.

Reikia akcentuoti tai, kad nuo vestuvių organizatoriaus priklauso praktiškai viskas – jis parenka geriausius specialistus su mažiausiais paslaugų įkainiais, todėl jis ir darys įtaką jūsų būsimam vestuvių biudžetui. Tai reiškia, kad už jūsų turimą sumą vestuvių planuotojas tiesiog ieško geriausio varianto tarp paslaugų teikėjų. Kuo didesnį biudžetą turėsite – tuo geriau, nes tokiu atveju, organizatoriui bus lengviau surasti reikiamus specialistus. Tai liečia tiek vestuvių fotografus, tiek muzikantus ir t.t.

Švenčiant vestuves kitoje šalyje, taip pat reikia pasidomėti ir kelionių įkainiais, nes tikėtina, kad jums teks leisti pinigus ir už specialistų patiriamas išlaidas keliaujant. Tai reiškia, kad jeigu jūs samdysite vestuvių fotografą iš Lietuvos, tai privalėsite sumokėti visą sumą už jo kelionę į jūsų norimą vietą. Tas pats galioja samdant ir kitų sričių specialistus, be kurių vestuvėse bus neapsieita. Žinoma, galite samdyti ir toje šalyje esančius specialistus, bet tikėtina, kad jų paslaugų įkainiai bus didesni.

Kiekviena jaunavedžių pora privalo tinkamai pasirinkti vestuvių datą ir tai liečia planavimo terminą. Jokiu būdu nemanykite, kad vestuves užsienyje jūs galite suorganizuoti per kelias dienas ar mėnesį. Jeigu samdysite planavimo specialistą, tai jam tikrai reikės gerokai daugiau laiko. Tuo labiau, kad nuo pasirinkto laikotarpio priklauso ir tai ar samdomi specialistai turės laiko dirbti jūsų vestuvių dienos metu – jie gali būti užimti. Pirmiausia tinkamai pasirinkite laiką vestuvių šventei bei jos planavimui.