Vestuvių fotografas – į ką turėtumėte atsižvelgti?

Vestuvių fotografas

Ar žinote, kaip atskirti, kuris vestuvių fotografas yra profesionalus, o kuris tik dedasi tokiu esąs? Greičiausiai bene kiekvienas atsakytų vienodai – tereikia peržiūrėti fotografo atliktų darbų pavyzdžius. Nors tokiame teiginyje yra tiesios, vis dėlto, tai nėra vienintelis veiksnys, kuris turi nulemti būsimų jaunavedžių pasirinkimą.

Ar fotografas turi ilgametę patirtį? Pasidomėkite, kokia fotografo patirtis. Jis turėtų būti fotografavęs tikrai ne vienas ir ne dešimtį vestuvių. Jei fotografas jums sako, kad dešimtmetį fotografuoja kraštovaizdžius ar architektūrinius statinius, tai nereiškia, kad jis yra patyręs vestuvių fotografas ir galės patenkinti jūsų keliamus reikalavimus. Todėl orientuokitės į tuos fotografus, kurie turi daug patirties būtent vestuvių fotografavime.

Ar fotografas jūsų klauso? Kai kurie fotografai pernelyg save sureikšmina, visiškai jokio dėmesio neskirdami savo klientams. Nuo tokių fotografų reikėtų bėgti kuo toliau. Vestuvių fotografas, kuris yra profesionalas, privalo atsižvelgti į savo klientų lūkesčius ir išklausyti kiekvieną pageidavimą. Trumpiau tariant, šiuo atveju būtina patenkinti visus jaunavedžių poreikius.

Ar jums patinka pasirinktas vestuvių fotografas? Šiuo atveju kalbame apie fotografo būdą ir charakterį. Kiekvienas žmogus yra labai skirtingas, todėl jei jūsų draugams ar artimiesiems patiko vienas ar kitas šios srities specialistas, tai dar nereiškia, kad patiks ir jums. Todėl prieš pasirinkdami fotografą, būtinai bent kurį laiką pabendraukite akis į akį, tam, kad suprastumėte ar fotografas atitinka jūsų skonį.

Ar fotografas turi savitą stilių? Fotografas turėtų turėti tam tikrą stilių ir skonį. Tai reiškia, kad jo nuotraukose visa tai turėtų kuo puikiausiai atsispindėti. Nemanykite, kad rasite visiškai universalų fotografą, kurio stilius kaskart prisitaiko prie vartotojų poreikių. Būtent todėl rinkoje yra tiek daug skirtingų fotografų, iš kurių galite pasirinkti jums tinkamiausią. Vestuvių fotografo stilių galėsite įvertinti peržiūrėdami jo atliktų darbų pavyzdžius.

Ar fotografas yra komunikabilus? Sakysite, kad to reikia, jei fotografo darbas yra ne kalbėti, o fotografuoti? Labai paprasta – fotografas turės ne tik fotografuoti, tačiau ir komunikuoti su vestuvėse dalyvausiančiais svečiais, todėl jis turėtų būti draugiškas ir mokėti sudominti aplinkinius.