Vonios kambario interjeras

vonios kambario interjeras

Įrenginėdami vonios kambarį, neretai žmonės daro didžiules klaidas, kurios lemia tai, kad visas interjeras tampa ne itin mielu akiai. Svarbu pažymėti, kad vonios kambario interjeras turi būti kuriamas profesionalų arba tiesiog prieš tai pasidomėjus tam tikromis nerašytomis taisyklėmis. Jeigu trokštate, kad vonios kambarys būtų patrauklus ir šiuolaikiškas, tai jo įrengimui neturėtumėte gailėti pinigų, nes tik kokybiškos medžiagos bei įranga gali duoti gerų rezultatų. Tai gi, šiame straipsnyje apibendriname kas sudaro vonios kambario interjerą.

  1. Plytelės arba speciali danga. Ją turite rinktis pagal saugumą, kokybę bei kainą. Vonios plytelės ar kita danga atspindės vyraujančios atmosferos stilistiką bei atspalvius, todėl pagal jas teks derinti ir kitus vonios priedus bei baldus. Turite rinktis tik tas plyteles, kurios yra kokybiškos – netrupančios vos tik prisilietus. Plytelių pasirinkimo metu, dairykitės į standartinę kainą, o ne mažiausią, nes didelė tikimybė, kad gausite tai kas įprasta – už mažą kainą įsigysite apgailėtiną kokybę. Tas pats galioja ir su kita danga. Taip pat siūlytume nesidairyti į laminatą ar parketą – vonios kambaryje jis jums nelabai tiks, nes susikaupęs vanduo tiesiog juos išstumdys ir teks visas grindis kloti plytelėmis, nes vonioje tikrai laikysis drėgmė.
  2. Apšvietimas turi būti saikingas. Neretai žmonės galvoja, kad vonios kambaryje turi būti ištisos apšvietimo sistemos kaip ir kituose kambariuose, tačiau tai yra gana nemaža klaida – vonioje nieko sudėtingo jūs neatliekate, todėl ryškios šviesos neturėtų būti, tuo labiau, kad joje jūs dažniausiai atsipalaiduosite, o akinanti šviesa abejotina ar leis jums mėgautis ramybe. Vonios kambaryje jums bus reikalingi vos du šviestuvai – vienas visai patalpai apšviesti, o kitas prie veidrodžio, kad skutimosi bei kitos procedūros būtų įprastos – joms ryškesnės šviesos tikrai prireiks.
  3. Vonios baldai yra paskutinis akcentas. Juos turite rinktis kai jau yra atlikta beveik viskas. Tai yra, kai visos sienos, grindys, lubos yra apipavidalintos, apšvietimo sistema yra sutvarkyta ir t.t. Jums liks pasirūpinti tik aksesuarais bei reikalinga įranga – vonia, kabina, spintelės higienos reikmenims susidėti ir aišku veidrodis aukščiau minėtoms procedūroms.

Tai yra svarbiausi aspektai, kurie turi būti vykdomi nuoseklia tvarka tam, kad sukurtumėte itin jaukią vonios kambario atmosferą.